top of page

Pagaminta su meile. Lietuvoje. 

 

 

 

 

 

Mūsų baldai išsiskiria ne tik savo elegancija ir stiliumi, bet ir nepriekaištinga kokybe.

Mes skiriame itin daug dėmesio aukščiausios kokybės, ilgaamžėms medžiagoms bei gamybos

technikai. Dirbame savo svajonių darbą, todėl baldai yra gaminami su labai didele meile ir

nepriekaišinga technika, kurią gavome iš garsiausių Europos gamintojų. 

Mūsų gamyba vyksta vienetais, „nekepame“ baldų, o kiekvieno lūkeščius pildome pagal poreikius - skirtinga medžio rūšis, dydžiai, kiti prašymai. 

Mediena taip pat džioviname patys, žinodami kiek laiko tai reikia daryti kiekvienam užsakymui. Tai reiškia, kad medis po kiek laiko nepradės skilti, vaikščioti ar kitaip kisti. 

 

Nepropoguojame greitų ir pigių sujungimo technikų. Visi sujungimai yra paskaičiuoti dizainerių ir suplanuoti, pagaminti pagal tikslius šablonus. Todėl baldų dalys yra sujungtos tampriomis jungtimis ir užtvirtintos metaliniais įterpiniais. 

Daugelis stebisi kokie patogūs yra mūsų gaminiai - viena iš paslapčių - kokybiškos it paskaičiuotos spyruoklės apatinėse dalyse. Jos amortizuoja sėdimają dalį ir prailgina ilgaamžiškumą. Tam taip pat reikalingos specialios dengiamosios medžiagos tarp skirtingų sėdimųjų dalių. 

Paskutinė gaminio fazė - aptraukimas. Tai daugiausiai laiko ir dėmesio reikalaujantis procesas. Čia itin svarbu tikslumas, švarumas ir svarbiausia, technika. Kaip ir minėjome, to per metų metus išmoke sukaupta užsienio šalių patirtis bei klientų lūkeščiai. Naudojami moderniausi įrankiai ir geriausios apdailos medžiagos leidžia pasiekti maksimalų rezultatą. 

 

Esame labai laimingi būdami savo srities specialistai ir galėdami Jums padėti išpildant Jūsų interjero lūkeščius. Džiaugiamės, galėdami matyti, ką galima pasiekti bendadarbiaujant su kūrybingais klientais.

 

Pagaminta su Meile. Lietuvoje. 

 

Pagarbiai, 

UAB Tvirtė 

bottom of page